Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o.

 

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

 

NIP: 725 20 61 849,

REGON: 101448679

 

 

Robert Kijak
Prezes

 

Kinga Rybarczyk
Dyrektor Zarządzający
kinga.rybarczyk@next-film.pl

 

Marta Marczak
Specjalista ds. PR
marta.marczak@next-film.pl
kom. 793 545 024

 

Joanna Jakubik
Specjalista ds. PR
joanna.jakubik@next-film.pl
kom. 514 793 494

 

Aleksandra Karbowiak
Menadżer ds. promocji
aleksandra.karbowiak@next-film.pl
kom. 507 095 977

 

Marcin Kurowski
Menadżer ds. produkcji filmowej i promocji
marcin.kurowski@next-film.pl
kom. 725 207 315

 

Cezary Kruszewski
Dyrektor dystrybucji
cezary.kruszewski@next-film.pl
kom. 722 382 354

 

Bartłomiej Bilski
Specjalista ds. dystrybucji
bartek.bilski@next-film.pl
kom. 519 662 475

 

Kamila Ostrowska
Specjalista ds. dystrybucji
kamila.ostrowska@next-film.pl
kom. 514 857 101

 

Zuzanna Król
Dyrektor ds. produkcji filmowej
zuzanna.krol@next-film.pl
kom. 531 115 100

 

Paweł Malko
Film Licensing Manager
pawel.malko@next-film.pl
kom. 507 095 818

 

Współpracownik:

Klara Czerkawska-Heil
klara.heil@next-film.pl
kom. 606 877 266