fbpx

Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o.

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

NIP: 725 20 61 849,

REGON: 101448679

Robert Kijak
Prezes

Kinga Rybarczyk
Dyrektor Zarządzający
kinga.rybarczyk@next-film.pl

Joanna Jakubik
Menadżer ds. PR
joanna.jakubik@next-film.pl
kom. 514 793 494

Aleksandra Misiak
Specjalista ds. PR
aleksandra.misiak@next-film.pl
kom. 668 050 051

Karolina Makuch
Specjalista ds. digital marketingu
karolina.makuch@next-film.pl

Aleksandra Karbowiak
Menadżer ds. promocji
aleksandra.karbowiak@next-film.pl
kom. 507 095 977

Marcin Kurowski
Menadżer ds. produkcji filmowej i promocji
marcin.kurowski@next-film.pl
kom. 725 207 315

Cezary Kruszewski
Dyrektor dystrybucji
cezary.kruszewski@next-film.pl
kom. 722 382 354

Bartłomiej Bilski
Specjalista ds. dystrybucji
bartek.bilski@next-film.pl
kom. 519 662 475

Kamila Ostrowska
Specjalista ds. dystrybucji
kamila.ostrowska@next-film.pl
kom. 514 857 101

Zuzanna Król
Dyrektor ds. produkcji filmowej
zuzanna.krol@next-film.pl
kom. 531 115 100

Paweł Malko
Film Licensing Manager
pawel.malko@next-film.pl
kom. 507 095 818