fbpx

Kontakt

Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o.

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

NIP: 725 20 61 849
REGON: 101448679

Robert Kijak Prezes

Kinga Rybarczyk Dyrektor Zarządzający kinga.rybarczyk@next-film.pl

PR

Joanna Jakubik Menadżer ds. PR joanna.jakubik@next-film.pl 514 793 494

Aleksandra Misiak Specjalista ds. PR aleksandra.misiak@next-film.pl 668 050 051

Agata Wojciechowska Specjalista ds. PR agata.wojciechowska@next-film.pl 504 289 058

Marketing

Aleksandra Karbowiak-Dajewska Menadżer ds. promocji aleksandra.karbowiak-dajewska@next-film.pl 507 095 977

Emilia Cygnarowicz Digital Menadżer emilia.cygnarowicz@next-film.pl 512 844 682

Kinga Mielnik Menadżer ds. prod. promoc. mat. filmowych kinga.mielnik@next-film.pl 535 856 800

Dystrybucja

Cezary Kruszewski Dyrektor dystrybucji cezary.kruszewski@next-film.pl 722 382 354

Bartłomiej Bilski Specjalista ds. dystrybucji bartek.bilski@next-film.pl 519 662 475

Kamila Ostrowska Specjalista ds. dystrybucji kamila.ostrowska@next-film.pl 514 857 101

Paweł Malko Film Licensing Manager pawel.malko@next-film.pl 507 095 818

Produkcja filmowa

Anna Orska-Olszewska Menadżer ds. produkcji filmowej i promocji anna.orska@next-film.pl 602 829328