fbpx

Kontakt

Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o.

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

NIP: 725 20 61 849
REGON: 101448679

Robert Kijak Prezes

Kinga Rybarczyk Dyrektorka Zarządzająca kinga.rybarczyk@next-film.pl

PR

Joanna Jakubik Menadżerka ds. PR joanna.jakubik@next-film.pl 514 793 494

Aleksandra Misiak Specjalistka ds. PR aleksandra.misiak@next-film.pl 668 050 051

Marketing

Aleksandra Karbowiak-Dajewska Menadżerka ds. promocji aleksandra.karbowiak-dajewska@next-film.pl 507 095 977

Katarzyna Opara Młodsza specjalistka ds. promocji katarzyna.opara@next-film.pl

Emilia Cygnarowicz Menadżerka ds. marketingu cyfrowego emilia.cygnarowicz@next-film.pl

Michał Mieczkowski Specjalista ds. marketingu cyfrowego michal.mieczkowski@next-film.pl

Kinga Mielnik Menadżerka ds. produkcji promocyjnych mat. filmowych kinga.mielnik@next-film.pl 535 856 800

Leokadia Kubicka Specjalistka ds. produkcji promocyjnych mat. filmowych leokadia.kubicka@next-film.pl

Dystrybucja

Cezary Kruszewski Dyrektor dystrybucji cezary.kruszewski@next-film.pl

Bartłomiej Bilski Specjalista ds. dystrybucji bartek.bilski@next-film.pl 519 662 475

Kamila Ostrowska Specjalistka ds. dystrybucji kamila.ostrowska@next-film.pl 514 857 101

Agata Boruta Specjalistka ds. dystrybucji agata.boruta@next-film.pl 507 008 743

Produkcja filmowa

Anna Orska Dyrektorka ds. produkcji filmowej anna.orska@next-film.pl

Weronika Pikul Specjalistka ds. produkcji weronika.pikul@next-film.pl

Agata Wojciechowska Specjalistka ds. produkcji agata.wojciechowska@next-film.pl