fbpx

Szczegóły filmu

ZA DUŻY NA BAJKI

Reżyseria:Kristoffer Rus

Producent:Mikołaj Pokromski

Gatunek:Familijny

Pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska, a partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski. Film trafi na ekrany kin w przyszłym roku.

Pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości. W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska, a partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i koprodukowany przez Mazo-wiecki i Warszawski Fundusz Filmowy.

Foto i video

Obsada

Twórcy

Kristoffer Rus

Reżyseria

Mikołaj Pokromski

Producent

Agnieszka Dąbrowska

Scenariusz

Jan Rus Słomiński

Zdjęcia

Aleksandra Kierzkowska

Scenografia

Pola Gomółka

Kostiumy

Waldemar Pokromski, Marta Szczerkowska

Charakteryzacja

Marcin Konarzewski

Montaż

Polski Instytut Sztuki Filmowej

Współfinansowanie

Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Mazowiecki Instytut Kultury, Miasto Stołeczne Warszawa, Województwo Mazowieckie

Koprodukcja

Pokromski Studio

Produkcja

Dla prasy

IP - zakończenie zdjęć