fbpx

Szczegóły filmu

BABY BOOM CZYLI KOGEL MOGEL 5

Premiera: 26.01.2024

Reżyseria:Anna Wieczur

Producent:MTL Maxfilm

Gatunek:Komedia

Jedna rodzina - tysiąc skandali! Zapraszamy na „Baby boom, czyli Kogel Mogel  5”, czyli kolejny rozdział kultowej, komediowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów.  

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…  

FILM REALIZOWANY W POLSCE ZE WSPARCIEM FINANSOWYM NA PODSTAWIE USTAWY O FINANSOWYM WSPIERANIU PRODUKCJI AUDIOWIZUALNEJ, PRZYZNANYM PRZEZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO.

 

Foto i video

Obsada

Twórcy

Anna Wieczur

reżyseria

Doman Nowakowski, Anna Wiśniewska, Joanna Jakubowska

scenariusz

Waldemar Szmidt

zdjęcia

Joanna Macha

scenografia

Marceli Majer GMP

montaż

Katarzyna Gajewska

kostiumy

Sylwia Dynerowicz

charakteryzacja

Ignacy Zalewski

muzyka

Miłosz Jaroszek, Teresa Bagińska

dźwięk

Tadeusz Lampka

producent

MTL Maxfilm

produkcja

PISF

dofinansowanie

Dla prasy

Inf. pras. - trailer
Inf. pras. - plakat
Pressbook
Regulamin konkursu pt. ,,BABY BOOM, CZYLI KOGEL MOGEL 5”