Polecamy: płyta „7 Uczuć” – piosenki Marka Koterskiego

1 października 2020

“Dzień Świra”, “Wszyscy Jesteśmy Chrystusami”, “Nic Śmiesznego” czy “7 uczuć” – każdy nowy film Marka Koterskiego zawsze wywołuje wiele emocji. Czy tak samo będzie z płytą “7 Uczuć”? O tym przekonamy się już niebawem, za chwilę!

16 października ukaże się album, płyta z piosenkami tego znakomitego reżysera.

Na płycie – oprócz samego Marka Koterskiego, usłyszymy też  jego żonę – Małgorzatę Bogdańską, jego syna – Michała, Miśka Koterskiego, a także – Marcelę Leszczak oraz Natalię Gadzinę i Arka Grochowskiego. Więcej szczegółów, informacji wkrótce.

Autorem okładki do albumu jest Andrzej Pągowski.

Lista piosenek, utworów:

 1. 7 uczuć
 2. Piosenka wielbłądzicy
 3. Jak wyrazić …
 4. Hau-hau! – Psia pieśń.
 5. Bogaty obcy
 6. Jean-Baptista
 7. Grupa krwi
 8. Wy przeklęte dzieciary …
 9. Czwarty świat
 10. Modlitwa Polaka
 11. Jak to dobrze Polsko, że jesteś …
 12. Nie na naszym to było weselu
 13. Małgorzato …
 14. Ratunku, bo trzeźwieję!
 15. Opis obrazu 

Już teraz można na stronie kulturalnysklep.pl, można zamówić album w preorderze. https://kulturalnysklep.pl/muzyka/7-uczuc–piosenki-marka-koterskiego-koter

Już 15 października o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert, promujący pierwszą płytę z utworami jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów – Marka Koterskiego. Koncert odbędzie się w warszawskiej Scenie Relax i będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć niemal całą rodzinę Koterskich na jednej scenie! Oprócz Marka Koterskiego, usłyszymy piosenki w wykonywane przez Małgorzatę Bogdańską, Miśka Koterskiego, Marcelę Leszczak, Arkadiusza Grochowskiego oraz Natalię Gadzinę.

Szczegóły tego niepowtarzalnego wydarzenia znajdują się pod tym adresem: https://www.facebook.com/events/2416557491971910/

Bilety dostępne na Eventim.pl

https://www.eventim.pl/event/marek-koterski-goscie-7-uczuc-scena-relax-13211772/