fbpx

Szczegóły filmu

APOKAWIXA NA FESTIWALACH

Reżyseria:Xawery Żuławski

Producent:TVN Warner Bros. Discovery

Festiwalowiczu/ Festiwalowiczko, nadchodzi APOKAWIXA...😈 Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć… „Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem melanż życia. Nie wiedzą jeszcze, że TO przyjdzie z wody. Film w kinach od 7 października, a teraz zapraszamy Was do udziału w konkursie. ⬇

Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć… „Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem „melanż życia”.  Mimo niepokojąco wysokiego stężenia sinic w Bałtyku i przypadków dziwnych zakażeń początkowo wszystko idzie normalnie – plaża, taniec, seks, picie, miłosne uniesienia i rozczarowania. Z minuty na minutę całość jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. W środku imprezy wybucha epidemia zombi. Bohaterowie muszą walczyć o życie.

,,APOKAWIXA” w kinach od 7 października.

WEŻ UDZIAŁ W KONKURSIE I PRZENIEŚ SIĘ W ŚWIAT APOKAWIXY JUŻ TERAZ! 🤘😈

📝 Zrób zdjęcie podczas festiwalu z, opublikuj na Instagramie i oznacz profil @apokawixa. W opisie zdjęcia  napisz co byś zrobił, gdyby zombie zaatakowało cię teraz podczas festiwalu.

🏆 Nagrodą jest 10x poczwórny voucher na film ,,Apokawixy” do wykorzystania w dniach 7.10 do 21.10.2022 w kinie Helios oraz specjalna apokawixowa koszulka.

Regulamin dostępny poniżej.

Foto i video

Materiały

Bałtyk zmienia się w zieloną zupę - parę słów o sinicach
Regulamin konkursu - Audioriver
Regulamin konkursu - Green Olsztyn Festival